07:46 14 اکتوبر 2019
Nominees for the Best FIFA football player, Barcelona and Argentina forward Lionel Messi (R) and Real Madrid and Portugal forward Cristiano Ronaldo (L) chat before taking their seats for The Best FIFA Football Awards ceremony, on October 23, 2017 in London.

آمادگی شهردار ویلنیوس برای میزبانی از شام مشترک مسی و رونالدو + عکس

© AFP 2019 / Ben STANSALL
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ریمیگیوس سماسیوس، شهردار شهر ویلنیوس کشور لیتوانی اعلام کرده این شهر آماده میزبانی از شام مشترک دو ستاره فوتبال جهان است.

به گزارش اسپوتنیک، ویلنیوس که بزرگترین شهر و پایتخت کشور لیتوانی است، آماده است تا میزبان شام مشتر کریستیانو رونالدو و لئونل مسی باشد. ریمیگیوس سیماسیوس شهردار شهر ویلنیوس اعلام کرد که قرار است پیشنهادی به دو ستاره فوتبال جهان ارائه شود تا در یکی از بهترین رستوران‌های پایتخت لیتوانی میزبان شام مشترک این دو بازیکن باشند.

شهردار این شهر در بخشی از سخنانش به این موضوع نیز اشاره کرد که از همین اکنون یک میز اختصاصی برای صرف شام آن‌ها تعیین شده است. این پیشنهاد پس از این اعلام که رونالدو در مراسم برترین‌های فیفا 2019 گفته بود که گرچه سال‌ها در حال رقابت با مسی است، اما تاکنون این دو شام مشترکی در کنار هم صرف نکرده‌اند.

شهردار پایتخت لیتوانی در پایان تصریح کرد: پیشنهاد رونالدو به مسی برای شام مشترک، تاثیر خوب و مثبتی جهت افزایش توریست‌های ما داشته است. بنابراین ما نیز به آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم که در ویلنیوس میزبان شما آن‌ها باشیم.

مرتبط:

از رقابت تا رفاقت؛ رونالدو، مسی را به نان شب دعوت کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر