17:18 01 دسمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیگو کاستا به این باور است که گریزمن را نباید به خاطر رویای بازی کنار مسی ملامت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دیگو کاستا ستاره حاشیه‌ساز اتلتیکو مادرید به این باور است که گریزمن رویای بازی در کنار مسی را داشت و نباید به این خاطر سرزنش شود. آنتوان گریزمن ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید تابستان سال روان به بارسلونا پیوست. جدایی او یک سال بعد از تصمیم وی برای رد پیشنهاد آبی‌اناری‌ها و تمدید با اتلتیکو رخ داد که واکنش شدید هواداران این باشگاه را برانگیخت. حتا هواداران اتلتیکو در خارج از ورزشگاه پیش از هر بازی تیم شان لوح این ستاره شان را تخریب می‌کردند.

آنتوان گریزمن ستاره فرانسه
© Sputnik / Владимир Песня

کاستا در واکنش به موج جدید ضد گریزمان در اتلتیکو گفت: «من هیچ تلاش برای ماندن او نکردم. چرا که هر بازیکن در تعیین آینده خود آزاد است. او با فرانسه قهرمان جهان شده و من هم سال 2014 با اتلتیکو فاتح لالیگا شدم. من با بررسی شرایط آن زمان از اتلتیکو جدا شدم. در اتلتیکو بسیار راحت بودم اما تصمیم گرفتم به چلسی بروم پس اکنون نمی توانم گریزمان را به خاطر پیوستنش به بارسا مواخذه کنم.»

کاستا در ادامه صحبت‌هایش افزود: « این را می‌پذیرم که جدایی او برای هواداران دردناک بود و شاید بهتر بود او به روش دیگری جدا می شد. معتقدم اگر گریزمان سال گذشته به بارسا می رفت، اتفاقات کنونی را شاهد نبودیم. می دانم که رویای او بازی کنار مسی و همچنین سوارز بود و نمی‌توان او را به این خاطر سرزنش کرد. گریزمان یک فضای جدید و یک چالش متفاوت می خواست. او همیشه در رختکن فضایی شاد ایجاد می کرد و امیدوارم در تیم جدیدش این حس خوب را از دست نداده باشد».

مرتبط:

بارتومئو: بازیکنان بارسا مخالف قرارداد بستن با گریزمن نبودند
قول گریزمن برای پنالتی زدن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر