ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 30
ما را در دنبال کنید

پس از برتری قاطعانه پرتگال برابر لتوانیا در شب جشنواره گل رونالدو، فرناندو سانتوس سرمربی سلسائو در نشست خبری به تمجید از کاپیتانش پرداخته و او را بهترین بازیکن دنیا خواند.

به گزارش اسپوتنیک، فرناندو سانتوس پس از بازی تیمش در گروه B مسابقات انتخابی یورو 2020 برابر لتوانیا و برتری 5-1 این تیم، در نشست خبری حضور یافته و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

فرناندو سانتوس گفت: این که رونالدو بهترین بازیکن دنیاست، جای شکی در آن نیست و کاملاً مشخص است. ورزشگاهی در دنیا نیست که رونالدو در آن تشویق نشود. اولین بازی را که من سرمربی این تیم شدم، رفتیم پاریس و آنجا در مقابل هوتل هزاران هوادار برای او جمع شده بودند.

در ادامه سانتوس اضافه کرد: اگر رونالدو در یک بازی گل نزند باید تعجب کنیم، همه می‌گویند که او به پایان دورانش می رسد اما می‌بینید که برای او هیچ چیزی در حال تمام شدن نیست. باید پس از این آنچه می گویید را سنجیده بگویید، چون برای رونالدو هرگز چیزی تمام نمی‌شود.

این بازی را در حالی پرتگال برنده شد که قرار است در مرحله انتخابی یورو 2020، ماه اکتبر مقابل لوکزامبورگ (در خانه) و اوکراین (خارج از خانه) به میدان برود و رونالدو می تواند آمار گلزنی اش را همچنان بهبود ببخشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر