05:52 05 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مقام‌های شهر پاریس و باشگاه پاری‌سن‌جرمن این روزها همه در تلاش اند تا تنش به میان آمده میان نیمار و باشگاه پی‌اس‌جی را کاهش دهند.

به گزارش اسپوتنیک، اکنون تلاش همه این است تا شرایط را برای بازگشت نیمار به ترکیب تیم پی‌اس‌جی، دوستانه و دلنشین کنند. در این میان شهردار پاریس دست به کار شده تا فصل سوم حضور نیمار در پاریس را مبدل به فصل پر از هیجان کند. خانم ایدالگو که از هواداران سرسرخت فوتبال است، در گفتگوی با یک رسانه‌ای فرانسوی به نیمار پیام ویژه داد: "ما اماده هستیم که برج ایفل را تنها بخاطر خودت سرخ و آبی کنیم. همه در انتظار برگشت تو هستند. تو باشید آغاز کنی و فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوی".

© Sputnik / Александр Вильф

شهردار پاریس از نیمار خواستته که به زودترین فرصت و با انگیزه و انرژی پیراهن پی‌اس‌جی را برتن کده به میدان بازی برود. ایدالگو در بخش دیگری از سخنانش در این مصاحبه افزود: «نیمار باید از به زمین برگردد و با تیمش همکاری کند. بدون شک این کار برای دشوار خواهد بود. این حرفم بیشتر به رفتار هواداران افراطی تیم است. اما اگر نیمار تمام توانش را به کار گیرد، تقریبا همه ناراحتی‌ها از میان خواهد رفت».

این درحالیست که این ستاره برازیلی در اولین بازی پاری‌سن‌جرمن در رقابت‌های این فصل لیگ یک فرانسه، هواداران افراطی این تیم نیمار را مورد توهین قرار دادند. در بازار نقل و انتقالات تابستانی، نیمار تا نزدیکی محقق کردن خواسته‌اش برای جدایی از پی‌اس‌جی و بازگشت به بارسلونا پیش رفت اما این اتفاق سرانجام صورت نگرفت و او در پاریس ماندنی شد.

 

مرتبط:

اظهارات پدر نیمار در مورد درخواست جدایی او از پی اس جی
بارسا همچنان در تلاش خرید نیمار
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر