15:01 15 نوامبر 2019
Nominees for the Best FIFA football player, Barcelona and Argentina forward Lionel Messi (R) and Real Madrid and Portugal forward Cristiano Ronaldo (L) chat before taking their seats for The Best FIFA Football Awards ceremony, on October 23, 2017 in London.

علاقه کنایه آمیز مسی برای شام خوردن با رونالدو

© AFP 2019 / Ben STANSALL
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

لیونل مسی کاپیتان بارسلونا در آخرین مصاحبه اش به گونه غیر مستقیم دعوت رونالدو را نپذیرفت.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین و بارسلونا در آخرین صحبت اش با یکی از رسانه ها، به گونه کنایه آمیز اما غیر مستقیم دعوت شام خوردن با رونالدو را رد کرد.

در شب معرفی بهترین های سال اروپا بود که رونالدو و مسی کنار هم نشستند و رونالدو به تمجید از مسی پرداخت و رقیب دیرینه اش را با زکاوت بالا تعریف نمود و نیز اظهار داشت که دوست دارد با مسی شام بخورد.

اکنون نشریه موندودپورتیوو از زبان اعجوبه آرژانتینی آورده است: شام خوردن با رونالدو؟ در این مورد مشکلی ندارم، چرا که نه. مثلی که قبلا هم گفته ام به دلیل این که ما در یک رختکن لباس بدل نمی کنیم، با همدیگر یک دوست محسوب نمی شویم. نمی‌دانم شاید یک شب باهم شام بخوریم اما هر دو کارهای بیشتر پیش رو داریم که باید انجام بدهیم ولی زیاد مصروف هستیم و فرصتی برای شام خورده باقی نمی ماند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر