15:42 04 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره جنجالی تیم فوتبال پاریسن جرمن پس از پیروزی تیمش با تک گل وی در مقابل استراستبورگ به صحبت ها و توهین های اخیر هواداران پاریسی واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار که تابستان فوق العاده پر سر و صدا و پر حاشیه ای را برای ترک پاریس سپری کرد و شایعات پیوستنش به بارسلونا همه را عاصی و خسته ساخته بود، شب گذشته پس از مدت ها در ترکیب تیمش قرار گرفت و با ضربه نمایشی و چرخشی اش در دقیقه 92 موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را وارد دروازه حریف کند تا پی اس جی به سختی سه امتیاز خارج از خانه را کسب کند.

نیمار پس از این بازی به خبرنگاران گفت: بله میخواستم جدا شوم، اما فعلن بازیکن پی اس جی هستم و میخواهم تمرکز خود را روی مسابقات بگذارم و از هواداران میخواهم من را در طول فصل حمایت کنند.

وی گفت: نمیخواهم وارد جزئیات شوم، اما همه میدانند که علاقه مند ترک پاریس هستم و این را نیز خوب میدانم که هر بازی خانه گی در پاریس برایم مثل یک بازی خارج از خانه سپری میشود. هوارداران میتوانند اعتراض کنند و در طول بازی سوت بزنند، اما ما یک تیم هستیم و سایر بازیکنان سزاوار این موضوع نیستند.

نیمار در حالی این صحبت ها را کرده است که چند روز پیش از هواداران معذرت خواهی کرده اما، گروهی از هواداران افراطی پی اس جی اعلام کرده اند به این آسانی زیر بار آشتی با نیمار نمیروند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر