10:59 11 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

آنسو فاتی، بازیکن شانزده بارسلونا احتمالا بازی حساس برابر رئال مادرید (ال کلاسیکو) را از دست خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از موندو دپورتیوو، به باور بسیاری ارنستو والوارده باید این پدیده جوانش در تیم بزگسالان مورد استفاده قرار دهد و بازگشت مسی نباید دلیلی برای حذف او از فهرست تیم نخست باشگاه باشد. البته خبر احتمال انتقال او به تیم بزگسالان در روزهای پایانی نیز نشر شده است. روبرت مورنو سرمربی اسپانیا روز گذشته خبر داد که فدراسیون فوتبال اسپانیا در صدد اخذ ملیت اسپانیایی برای پدر آنسو فاتی است تا به این ترتیب آنسو بتواند برای تیم نوجوانان اسپانیا به میدان برود.

در صورت اتفاق این مسئله، آنسو باید در جام جهانی نوجوانان که از سوم عقرب در برزیل آغاز خواهد شد برای تیم زیر 17 ساله های اسپانیا به میدان برود. به این ترتیب او یک ماه نمیتواند بارسا را همراهی کند و مطمئنا ال کلاسیکو را از دست خواهد داد. بازی در ال کلاسیکو یکی از رویاهای آنسو فاتی به حساب میاید.

فاتی سه هفته قبل نخستین بازی خود برای بارسا را برابر رئال بتیس در سن 16 سالگی انجام داد و یک هفته پس از اولین بازی خود، 45 دقیقه در زمین اوساسونا به میدان رفت و توانست یکی از دو گل بارسا را به ثمر برساند و خود را به جوان ترین گلزن تاریخ بارسا بدل کرد. پس از دو هفته وقفه بازی‌های ملی، شنبه شب این بازیکن جوان آبی‌اناری‌ها از آغاز در ترکیب بارسا برابر والنسیا به میدان رفت و پس از یک دقیقه و پنجاه ثانیه موفق به گلزنی شد.

مرتبط:

مشوره مسی به بارسا؛ فاتی و پرز را در تیم نگه دارید+عکس
فاتی می‌تواند رکوردهایی لیگ قهرمانان را بشکند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر