18:45 05 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

طبق اعلام دادگاه کاس، محرومیت نیماز در لیگ قهرمانان از سه به دو جلسه کاهش یافت.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار پس از اعلام حکم سه جلسه محرومیت از شرکت در بازی‌های لیگ قهرمانان از سوی اتحادیه فوتبال اورپا در ماه جون سال روان، درخواست فرجام خواهی کرد و اکنون این دادگاه محرومیت سه جلسه ستاره آرژانتینی را به دو جلسه کاهش داد.

نیمار پس از حذف پی‌اس‌جی از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان فصل گذشته توسط منچستریونایتد، کمک داور ویدوئی  را یک "افتضاح و رسوایی" خواند؛ داور دیدار در دقایق پایانی آن بازی پس از وقوع صحنه‌ای مشکوک در محوطه جریمه پی‌اس‌جی، با رجوع به کمک داور ویدئویی یک پنالتی به سود تیم انگلیسی اعلام کرد و با تبدیل شدن آن پنالتی به گل، یونایتدها با نتیجه سه بر یک در پارک‌دوپرنس پیروز و راهی دور بعد شدند.

بر اساس حکم جدید، مهاجم سلسائو می‌تواند از هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان و همزمان با دیدار پاریسی‌ها مقابل کلاب بروژ، برای پی‌اس‌جی به میدان برود. اوایل ماه سال جاری بود که کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا، نیمار را از حضور در سه دیدار اروپایی محروم کرد. پس از شکست 3 بر یک شاگردان توماس توخل مقابل منچستریونایتد در دیدار برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حذف از این رقابت‌ها، نیمار در پستی اینستاگرامی به داوران این مسابقه توهین کرده بود.

مرتبط:

نقاشی نیمار با پای+ویدیو
لئوناردو: نیمار زیاد حرف می‌زند!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر