14:46 12 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین الدین زیدان در کنفرانس خبری قبل از بازی با پی اس جی حاضر شد و در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، زین الدین زیدان که سه سال پیاپی توانسته لیگ قهرمان اروپا را کسب کند و از این حیث رکورد دار است. بار دیگر در این تورنمنت با رئال مادرید حضور دارد و فردا شب نخستین بازی‌اش در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را برابر پی اس جی تجربه خواهد کرد.


زیدان در مورد دیدار با پی اس جی گفت:«لیگ قهرمان تورنمنت مورد علاقه من است و به دست آوردنش دشوار ترین کار ممکن است. خوشحالم که دوباره با رئال مادرید در این جا حضور دارم. بازی برابر پی اس جی دشوار است و باید تلاش بیشتر انجام دهیم. ما آماده هستیم و انتظار زیادی از این بازی دارم.»
زیدان در مورد شرایط بازیکنانش و وابسته‌گی تیم به بنزما نیز صحبت کرد و گفت:« همه بازیکنانی که در اختیار دارم آماده اند. هازارد در بازی گذشته بازی کرد و فردا اگر آماده بود بازی خواهد کرد. خامس می‌تواند در چندین پست بازی کند اما باید آماده باشد. بنزما بازیکنی است که برای تیم بازی می‌کند و در ضمن گولزن خوبی است و از داشتنش خوشحالم.»
زیدان در پایان سخنانش در مورد بازیکنان پی اس جی نیزصحبت کرد ادامه داد:« نبود نیمار و امباپه زیاد محسوس نخواهد بود زیرا پی اس جی بازیکنان خوب زیاد دارد. ایکاردی بازیکن خوبی است و بازی‌های او را در اینتر دیده‌ام و حالا فصل جدیدی برای او رقم خورده است.»

مرتبط:

زیدان: نیمه دوم را با جدیت شروع نکردیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر