10:17 11 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا پس از شکست تیمش برابر گرانادا اعتراف کرد که تیمش بد بازی کرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از آ.اس، بارسلونا شب گذشته در هفته پنجم لالیگا دو – صفر مغلوب گرانادا شد. ارنستو والوارده پس از پایان بازی در مودر شکست تیمش گفت: «نمی‌شود انکار کرد که گل زودهنگام حریف روی بازی اثر نگذاشته است. متاسفانه ما در بازی‌های بیرون از خانه بد هستیم. تیم با حملات شدید اجازه کار را به ما نداد. به همین دلیل بود که دروازه تیم ما برای دومین بار باز شد».

والوارده در ادامه صحبت‌هایش افزود: «ما در محوطه جریمه حریف از توانایی خوبی برخوردار نبودیم، آن هم در 18 قدم. دی یانگ و سرخی روبرتو از فشار خارج شدند اما در محوطه جریمه حریف دقت لازم را نداشتیم. باید در این زمینه بهتر شویم. بازیگران، بازیکنان هستند. آن‌ها پیروز می‌شوند و شکست می‌خورند. با این حال من نسبت به اتفاقی که می افتد احساس مسوولیت می‌کنم. می توانید شکست بخورید با پیروز شوید اما زمانی که شکست می خورید باید شایسته پیروزی باشید اما ما این را اعتراف می‌کینم که  برابر گرانادا شایسته پیروزی نبودیم».

در حال حاضر خط دفاعی بارسلونا بدترین خط دفعایی در لایلگا محسوب می‌شود. سرمربی اسپانیایی در این مورد گفت: «از این آمار اطلاعی ندارم و با نتایجی که در سال‌های پایانی به دست آوردیم متفاوت است. حریف به اندازه کافی ما را آزار داد اما ما هم خوب نبودیم. گرانادا تیم برتر زمین بود. زمانی که بازی را بررسی کنید متوجه برتری شان در زمینه‌های مختلف خواهید شد».

مرتبط:

مسی، مهره مرموز والوارده برابر دورتموند
دومین شکست سنیگین شاگردان والوارده در لالیگاَ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر