17:41 06 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال لیورپول در بازی شب گذشته توانست چند رکورد دیگر در لیگ برتر انگلیس به نام خود به ثبت برساند.

به گزارش اسپوتنیک، لیورپول شب گذشته در هفته ششم لیگ برتر انگلیس برابر چلسی به میدان رفت و توانست 2 – 1 میزبان را شکست دهد.

سرخ‌پوشان با شکست آبی‌ها 18 امتیازی شد و با پنج امتیاز اختلاف نسبت منچسترسیتی در جایگاه نخست ماند. شاگردان  کلوپ توانستند ششمین پیروزی پیاپی‌شان را کسب کنند و رکوردی تاریخی به نام خود به ثبت برسانند. برای دومین فصل پیاپی است که لیورپول با سرمربی آلمانی‌اش چنین رکوردی را به ثبت می‌رساند. پیش از این در لیگ برتر هیچ تیمی نتوانسته بود 6 بازی نخست خود را در دو فصل پیاپی با پیروزی تمام کند.

لیورپول دیشب پانزدهمین پیروزی پیاپی‌اش را جشن گرفت و تنها سه برد با بهترین رکورد در این زمینه فاصله دارد. منچسترسیتی در سال 2017 توانست 18 پیروزی پیاپی به دست آورد. دیگر رکورد برای لیورپول در شکست ناپذیری این تیم به ثبت رسید. شاگردان  کلوپ 23 بازی است که در لیگ شکست نخوردند. الکساندر آرنولد در دقیقه 14 با یک ضربه زیبا دروازه شاگردان فرانک لمپارد را باز کرد و پس از آن روبرت فیرمینو در دقیقه 30 گل دوم را به ثمر رساند. چلسی برای گل‌زنی برابر لیورپول تلاش کرد و تنها انگولو کانته توانست در دقیقه  71 گل‌زنی کند که برای فرار از شکست کافی نبود.

مرتبط:

جاسوسی لیورپول و پرداخت غرامت یک میلیونی
برتری لیورپول آماده در شب پیروزی سخت آرسنال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر