15:48 29 فبروری 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
184
ما را در دنبال کنید

کریس رونالدو در مراسم معرفی بهترین بازیکن سال شرکت نکرد و حالا یکی از مدیران یووه باور دارد، رونالدو شایسته کسب جایزه بهترین بازیکن بود.

به گزارش اسپوتینک، فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس باورمند است که کریستیانورونالدو مهاجم پرتگالی این تیم شایسته کسب جایزه بهترین بازیکن سال بود نه مسی.

دوشنبه شب بود که فیفا در شهر میلان مراسم برترین‌های سال فوتبال را برگزار کرد که طی آن لیونل مسی بالاتر از رونالدو و فان دایک قرار گرفت و با به دست آوردن 46 امتیاز برای اولین بار جایزه The Best را از آن خود کرد.

رونالدو که پیش از این دو بار موفق به کسب این جایزه شده بود، در مراسم شرکت نکرد در  حالیکه با 36 امتیاز دوم شد و فان‌دایک با 38 امتیاز در مکان سوم جاخوش کرد.

اما اکنون فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس در مصاحبه اش با تلویزیون «DAZN» اظهار داشت: ما به مسی احترام می‌گذاریم، اما کریستیانو رونالدو شایسته کسب جایزه The Best بود، ما فکر می‌کنیم پس از فصل گذشته که کریس با تیم ملی فوتبال پرتگال فاتح لیگ ملت‌های اروپا شد و به همراه یوونتوس در سری A و سوپرجام ایتالیا به قهرمانی رسید، او شایسته کسب این عنوان بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر