ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

گونسالدو ایگواین، مهاجم آرژانتینی باشگاه یوونتوس پس از پایان قراردادش با یوونتوس، قصد دارد راهی لیگ فوتبال کشور شود.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از فاکس اسپورت، یکی از خریدهای ناموفق چلسی گونسالو ایگواین بوده که از زمان حضور در تیم مائوریسیو ساری نتوانسته بود عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد. این مهاجم 31 ساله در 14 بازی برای آبی‌های لندن تنها 4 گل به ثمر رسانده بود و باعث شد او به یوونتوس بپیوندد.

ایگواین
© Sputnik / Александр Вильф

او در مورد حضورش در بانوی پیر گفت: «دوست داشتم همیشه در ریورپلات بازی کنم. هیچگاهی دوست ندارم بازگشت به این تیم را رد کنم. روابط من با هواداران این تیم خلی خوب است. با این وجود، در حال حاضر به حضور در یوونتوس فکر می‌کنم و از حضور در این تیم نیز خوشحال هستم. صحبت در مورد آینده کار دشوار است. دو سال از قرارداد من با یوونتوس باقی مانده است من خودم دوست دارم به ریور برگردم و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد». این مهاجم آرژانتینی در مورد بازی کنار کریستیانو رونادو در یوونتوس نیز گفت: «حضور در کنار رونالدو جای بسا خوش‌بختی است و خوشحالم بار دیگر در کنار او بازی می کنم. او بازیکن بزرگی است و بازی در کنار او فوق العاده است او نسبت به حضور در رئال مادرید خیلی فرق کرده است و اکنون خانواده بزرگتری دارد».

یوونتوس تیم دوم جدول رده بندی در در سری‌آ، باید فردا برابر اسپال قرار گیرد و قرار است در این دیدار کریستیانو رونالدو پس از یک هفته غیبت برای تیمش به میدان برود.

مرتبط:

بازگشت رونالدو به تمرینات یوونتوس
تلاش رم برای جذب گونسالو ایگواین
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر