20:44 12 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 72
ما را در دنبال کنید

یکی از اعضای تیم حقوقی رونالدو، دلایل جدایی کریس از رئال مادرید را اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک، خوزه آنتونیو چوکلان یکی از اعضای تیم حقوقی ابرستاره پرتگالی یوونتوس در مورد انتقال کریستیانو رونالدو به سری آ ایتالیا اظهار داشت که دلایل مادلی در پشت قضیه بوده است.

رونالدو که با گل زیبایش برابر یوونتوس توانست بر دل ایتالیایی ها حکمروایی جدید را آغاز نماید، پس از سومین قهرمانی پیاپی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با شکست دادن یوونتوس، ساز جدایی زد و اعلام کرد که در تابستان (2018) در مورد آینده اش تصمیم بگیرد که بر خلاف انتظارها تصمیم به پیوستن به یووه را گرفت.

در ایتالیا برای او تسهیلات مالیاتی فراوانی فراهم بود چرا که از بازیکنان تازه وارد مالیات کمتری گرفته می شود و از نظر خوزه آنتونیو چوکلان، رونالدو نیز بخاطر همین موضوع از رئال جدا شد. چوکلان در این باره به آ اس گفته است: "در زمان تصمیم گیری برای جدایی، یک بازیکن تنها جنبه ورزشی را در نظر نمی گیرد بلکه موارد مهم دیگر نیز هستند که از آن جمع شرایط مالیاتی یک کشور برای یک بازیکن مهم به شمار می رود و این یکی از دلایل انتقال رونالدو به سری آ بود."

چوکلان در ادامه افزود: سیستم مالیاتی ایتالیا بسیار راحت است، اما فکر نکنم که این مورد تنها دلیلی برای تصمیم گیری یک بازیکن در مورد آینده اش باشد، در اسپانیا تصور چنین سیستم انعطاف پذیری مانند ایتالیا سخت است ولی آنها تلاش می کنند تا سیستم و شرایط را تغییر بدهند."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر