14:22 12 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جیانی اينفانتينو، قهرمانی تیم طوفان هریرود و برگزاری موفقیت آمیز لیگ برتر فوتبال را با فرستادن پیامی تبریکی گفت.

به گزارش اسپوتنیک، هشتمین دوره لیگ برتر کشور با قهرمانی طوفان هریرود به پایان رسید و تیم زون غرب کشور برای دومین بار پیاپی و سومین بار در تاریخ لیگ برتر کشور قهرمان شد.

به همین دلیل رییس فیفا با فرستادن پیام رسمی به فدراسیون فوتبال کشور برگزاری موفقیت آمیز لیگ برتر و قهرمانی طوفان هریرود را تبریکی گفت.

رییس فیفا نوشت:« جناب رييس، خرسندم ازينكه ميشنوم تيم طوفان هريرود جام قهرماني فصل هشتم ليگ برتر افغانستان را از آن خود كرده است. ميخواهم بهترين تمنيات نيك خود را بمناسبت كسب پيهم عنوان قهرماني، برايشان تبريك عرض نمايم.
بدون شك سعي و تلاش بازيكنان باعث اين افتخار و دست آورد بزرگ شده است.
سپاسگزارم ازينكه مراتب تبريكي ام را به بازيكنان، مربي، كارمندان اداري، تخنيكي، صحي و علاقمندان شان ميرسانيد و آنها را تشويق مينمايم تا با انگيزه و عزم راسخ راه شان را ادامه بدهند. بدين وسيله سازمان جهاني فوتبال، از تيم طوفان هريرود و فدراسيون فوتبال افغانستان بخاطر همگاني ساختن پيام مثبت فوتبال و اين بازي قشنگ كه ما را متحد ميسازد؛ ابراز امتنان و سپاس مينمايد. با احترام
جياني انفانتينو»

این در حالیست که رییس فیفا اخیراً توجه ویژه به فوتبال کشور داشته است و برای حل بحران فوتبال به فدراسیون فوتبال کشور وعده سپرده است.

مرتبط:

ناراحتی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال بانوان از رییس فیفا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر