21:10 12 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاسمیرو میگوید هم‌تیمی او هازارد هنوز در حال سازگاری زندگی در رئال مادرید است، و او هازارد را جز 5 بازیکن برتر جهان میداند.

به‌گزارش اسپوتنیک، كاسمیرو تأكید كرد كه هم تیمی جدید وی ادن هازارد هنوز در حال سازگاری زندگی در رئال مادرید است اما ادعا كرد بازیکن اهل بلجیم جز 5 بازیکن برتر جهان است.

هازارد در جریان تساوی 2-2 رئال مقابل تیم بلژیکی باشگاه بروژ، سه‌شنبه شب، دوباره ناکارآمد بود.

اما کاسمیرو اعتراف کرد که بازیکن به زمان برای سازگاری با زندگی در سانتیاگو برنابئو نیاز دارد و از توانایی خود برای پر کردن خلاء کریستیانو رونالدو استفاده کند.

کاسمیرو به مارکا گفت: "هازارد تلاش می کند، اما همه‌چیز در فوتبال تقریباً به گل‌ها خلاصه می‌شود، ما می دانیم که او جزو پنج بازیکن برتر جهان است و طبیعی است دوره ای برای سازگاری داشته باشد."

كاسمیرو احساس كرد كه طرف مقابل باید بهتر از آنچه كه در نیمه اول انجام داده بودند اصلاح شود اما از تلاش و روحیه ای كه تیمش برای نجات یك امتیاز نشان داد، ستود.

این بازیکن 27 ساله گفت: "در نیمه اول خوب کار نکردیم، من ندیدم هواداران از ورزشگاه عصبانی شوند و در نیمه دوم آنها خیلی از ما حمایت کردند، من تا به امروز ندیده ام که آنها از ما حمایت نکنند، ما باید مانند نیمه دوم بازی کنیم و هرگز نباید طلب بخشش کنیم زیرا همیشه سعی می کنیم بهترین تلاش خود را انجام دهیم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر