ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

لوییس سوارس، مهاجم بارسلونا از پیروزی تیمش برابر اینتر خوشحال است و تاکید کرد که با قدرت راه خود را ادامه می دهم.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از اسکای اسپورت، بارسلونا با درخشش لوییس سوارس توانست اینتر را شکست دهد. کاتلانی‌ها که در نئوکمپ از اینتر پذیرایی کردند با یک گل از حریف خود عقب افتادند اما در نیمه دوم با درخشش این مهاجم اروگوئه‌ی دو گل به ثمر رساندند تا بازی را با نتیجه 2 – 1  به سود خود به پایان برسانند.

این مهاجم آبی‌اناری‌ها که هر دو گل تیمش را به ثمر رساند پس از پایان بازی گفت: «این پیروزی بسیار شرین و ارزشمندی بود. نیمه اول بازی خوب نبود اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد. این را می‌دانم که اگر مانند نیمه نخست بازی می‌کردیم قطعا مغلوب اینتر می‌شدیم و به همین خاطر سطح کیفی خود را بالا بردیم. با صبر و حوصله در نیمه دوم فرصت های خوبی را ایجاد کردیم. تیمی که می‌خواهد پیروز شود باید از فرصت های که به دست می‌آورد استفاده کند. والورده بین دو نیمه از ما خواست که با نظم و سازماندهی بهتری بازی کنیم. سرمربی تیم روی نیمکت است تا اشتباهات بازیکنان را گوشزد کند. اینتر بازیکنان سریعی در اختیار داشت که از فضاها به خوبی استفاده می کردند».

سوارس در مورد دو گلی که در این دیدار به ثمر زد، گفت: «من باید گول‌زنی کنم، چون مهاجم تیم هستم و یا حداقل پاس گول دهم. من متعهد به ادامه تلاش‌هایم هستم و و نمی‌خواهم که سلاح برنده خود را از دست دهم. من هیچ وقت تسلیم نمی‌شوم و با قدرت راه خود را ادامه می دهم. من بهترین تیم جهان هستیم و باید چنین چیزی را ثابت کنیم. در هر دیداری باید با نهایت تمرکز بازی کنیم. می دانیم که در هر دیداری شانس بالایی برای پیروزی داریم. برای پیروز شدن باید با نهایت تمرکز بازی کرد و قدر فرصت‌ها را دانست.

بارسلونا در دو دیداری که به میدان رفته 4 امتیاز به دست آورد و پس از دورتموند در رده دوم جای دارد.

مرتبط:

سوارز و رسیدن به 400 گول باشگاهی +عکس
گزینه‌های جانشین سوارز مشخص شدند، 4 گزینه زیر ذره‌بین
بارسا 2 – اینتر 1؛ کامبک شیرین با دبل سوارز
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر