14:33 17 اکتوبر 2019
(FILES) In this file photo taken on February 17, 2018 Paris Saint-Germain's Brazilian forward Neymar Jr looks on during the French Ligue 1 football match between Paris Saint-Germain (PSG) and Strasbourg at The Parc des Princes in Paris

جایگاه از دست رفته نیمار، توخل ستاره جنجالی را از کاپیتانی محروم کرده است

© AFP 2019 / CHRISTOPHE ARCHAMBAULT
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با وجود این که پی اس جی در دو بازی این فصل پیروزی اش را به لطف گلزنی نیمار کسب کرده است، اما رسانه های فراسنوی میگویند، توخل سرمربی پاریسی ها مثل گذشته به نیمار اعتماد ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه لوپاریزین فرانسه مدعی شده است که حواشی نقل و انتقالات و حرف و حدیث های بازگشت نیمار به بارسا به ضرر این ستاره جنجالی تمام شده است و با وجود این که نیمار از زمان بازگشتش به پی اس جی تاثیر بسزایی در ترکیب تیمش داشته، اما توخل وی را همانند گذشته معتمد خودش نمیداند.

لوپاریزین میگوید، توخل مربی آلمانی پی اس جی با کیلیان امباپه، تیاگو سیلوا، مارکینیوش، کاوانی و مارکو وراتی بعنوان بازیکنان اصلی و مورد اعتماد تیمش، رابطه خوبی دارد و جایگاه نیمار مثل گذشته نزد او نیست.

به گفته این روزنامه، نیمار محبوبیتش را در رختکن تیم فرانسوی از دست داده است و توخل حتی او را از کاپیتانی نیز محروم کرده است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر