04:06 11 دسمبر 2019

ونگر: پوگبا بسیار بد بازی می‌کند، چون خواهان ترک یونایتد است

© Sputnik / Владимир Песня
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آرسن ونگر، سرمربی افسانه‌ای آرسنال به این باور است که رفتارهای عجیب پل پوگبا در هفته‌ها و ماه‌های اخیر به این دلیل است که او نمی‌خواهد در منچستریونایتد بماند.

به گزارش اسپوتینک و به نقل از مارکا، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال با نگرانی از وضعیت ستاره هموطنش میگوید که دلیل رفتارهای عجیب پوگبا احساس ناخوشایند او در منچستریونایتد است. ونگر میگوید که پوگبا نمی‌تواند با پیراهن یونایتد برای رسیدن به افتخارات بزرگ تلاش کند و او نیاز به چالش جدید دارد. سرمربی توپ‌چی‌ها البته این را می‌پذیرد که کیفیت بازی پوگبا بد شده اما به این باور است که دلیل اساسی مشکلات اخیر با یونایتد این است که ستاره فرانسوی خواهان ترک این تیم است.

سرمربی افسانه‌ای آرسنال در این باره به توضحیات پرداخت و گفت: «به نظر نمی‌رسد پوگبا از نظر بدنی به خودش اطمینان کامل داشته باشد و این در حالی است که پوگبا بازیکنی است که قدرت فیزیکی فوق‌العاده‌ای دارد. پوگبا برای درخشش در زمین باید از نظر بدنی در اوج آمادگی باشد». ونگر در پایان صحبت‌های گفت: «بیرون از این مسله، وقتی بازیکنی می‌خواهد باشگاه را ترک کند و شما مانع از این کار می‌شوید، باید یک روند بازسازی رابطه را از نو آغاز کنید و در این روند که گاهی طولانی خواهد بود. نخستین قربانی در این ماجرا عملکرد فنی آن بازیکن است. باور من این است که پوگبا طوری رفتار می‌کند که انگار می‌داند یونایتد در حال حاضر نمی‌تواند برای قهرمانی تلاش کند. این نکته در کنار ممانعت باشگاه از انتقال او دست به دست هم داده‌اند تا عملکرد او را خراب کنند».

مرتبط:

پوگبا آماده بازگشت به یووه علی‌رغم علاقه رئال
پوگبا به یک دوره استراحت بیشتر و درمان محافظه کارانه نیاز دارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر