17:19 01 دسمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکن تیم ملی فوتبال کلمبیا با هدف تمرکز روی بازی در تیم باشگاهی‌اش از کارلوس کی روش، سرمربی کلمبیا خواست تا او را کنار بگذارد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از مارکا، خامس رودریگس، هافبک تیم فوتبال رئال مادرید، برای بازی‌های پیش روی تیم ملی فوتبال کلمبیا از این تیم کنار گذاشته شد.

خامس رودریگز
© Sputnik / Михаил Сербин

بازی‌ساز 28 ساله برای دیدار دوستانه کلمبیا برابر شیلی و الجزایر توسط کارلوس کی روش به ترکیب تیم دعوت شد، اما تصمیم گرفت به تیم ملی نرود و در اسپانیا بماند. بر اساس گزارش مارکا، خامس با کی روش تماس گرفته و از او خواسته تا به تیم ملی کلمبیا دعوت نشود تا بتواند تمرکزش را روی رئال مادرید و بازی در این تیم بگذارد. دلیل این درخواست او این بوده که به تازگی توانسته به تیم اصلی راه پیدا کند و می‌خواهد بیش از این خودش را به زیدان، سرمربی فرانسوی رئال ثابت کند.

برای اولین بار در 3 سال اخیر خامس موفق شد در دیدار مقابل گرانادا برای رئال گل بزند و زیدان هم در گفتگو با روزنامه آس از او تعریف کرد و مدعی شد او قرار است به روزهای اوج بازگردد. این در حالی است که جدایی خامس در تابستان از تیم تقریبا قطعی شده بود و بعد از به پایان رسید قرارداد قرضی 2 ساله‌اش با بایرن مونیخ، رئال درصدد بود هر طور شده او را بفروشد. اتلتیکومادرید و ناپولی برای خرید او پافشاری می‌کردند، اما هیچ یک با رئال به توافق نرسیدند. پس از ماندن در رئال اما خامس در 7 بازی از بازی‌های رئال در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا بازی کرده است.

مرتبط:

فداکاری خامس باعث قناعت زیدان
غیبت خامس و بیل برابر کلوب بروژ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر