11:50 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وین رونی، بازیکن پیشین تیم فوتبال منچستر یونایتد به این باور است که لیورپول با توجه به عملکرد خوبی که دارد، می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود.

به گزارش اسپوتنیک، آغاز فصل جیدید لیگ جزیره برای لیورپولی‌ها فوق‌العاده بود. سرخ‌پوشان در هر هشت بازی ابتدایی خود به پیروزی رسیده‌اند. از سوی دیگر منچسترسیتی بر خلاف فصل‌های پیش نتوانسته از ابتدای فصل خود را در قامت یک مدعی نشان دهد. پپ گواریولا و تیمش از هشت بازی ابتدایی خود تنها 16 امتیاز کسب کرده‌اند و از همین ابتدای فصل 8 امتیاز از لیورپول عقب افتاده‌اند.

مهاجم پیشین تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد، اما به این باور است که رقابت برای کسب عنوان قهرمانی میان سرخ‌پوشان و سیتی‌زن‌ها در ادامه فصل تنگاتنگ پیش خواهد رفت. رونی در این مورد گفت: «من فکر می‌کنم که شرایط لیورپول به تناسب فصل پیش پیشرفت چشم‌گیری داشته است. اما منچستر سیتی در حد و اندازه فصل‌های گذشته خود ظاهر نشده و با افت عجیبی روبه رو شده است. من اما به این باروم که امسال هم رقابت میان این دو تیم بزرگ شدید است خواهد بود. هرچند امسال کلوپ و تیمش قوی‌تر شده‌اند اما سیتی نیز تیمی فوق‌العاده است. اگر من از این میان یکی را انتخاب کنم، آن لیورپول خواهد بود که در حال حاضر فاصله زیادی با سیتی ایجاد کرده و بازیکنان آماده‌تری نیز دارد».

مرتبط:

لیورپول به جای حذف از جام اتحادیه 200 هزار پوند جریمه شد
خطر مصدومیت صلاح از بیخ گوش لیورپول گذشت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر