04:36 16 دسمبر 2019
میشل پلاتینی

پلاتینی پس 4سال محرومیت دوباره به دنیای فوتبال بازگشت

© Sputnik / Константин Чалабов
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میشل پلاتینی 64ساله که دارنده سه توپ طلای و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان پس از چهار سال محرومیت دوباره به فعالیت‌های فوتبالی‌اش بازگشت.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از دیلی میل، میشل پلاتینی که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان محسوب می‌شود و سه توپ طلای فوتبال جهان را نیز در کارنامه‌ای خود دارد، پس از چهارسال محرومیت و دوری از دنیای فوتبال، دوباره وارد فعالیت‌های فوتبالی‌اش می‌شود.

پلاتینی در سال 2016 قصد داشت جانشین بلاتر در فیفا شود ولی برملا شدن تخلفات زیادی که او انجام داده بود باعث شد که او همراه بلاتر با محرومیت سنگینی روبرو شود. پلاتینی چند ساعت توسط پلیس فرانسه دستگیر و در ادامه آزاد شد. او که به دلیل تخلفات صورت گرفته به چهار سال محرومیت از هرگونه فعالیت فوتبال محروم شده بود، از امروز می‌تواند دوباره فعالیت‌های فوتبالی خود را از سر بگیرد. او در اواخر سال 2015 به دلیل دریافت رشوه به هشت سال محرومیت از فوتبال محروم شد که در ادامه محرومیت او کاهش یافت و به چهار سال رسید. پیش از این نشریه اکیپ مدعی است که پلاتینی خود را برای گرفتن کرسی ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه نامزد می‌کند. انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه سال آینده برگزار میشود و پلاتینی قصد دارد یک بار دیگر به دنیای فوتبال با رهبری فوتبال فرانسه برگردد.

 

مرتبط:

بازداشت‌ پلاتینی تکذیب شد
بازگشت پلاتینی به دنیای فوتبال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر