19:42 11 دسمبر 2019
دمبله

ال‌کلاسیکو برای دمبله تمام شد

© Sputnik / Алексей Куденко
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

عثمان دمبله ستاره فرانسوی بارسلونا به دلیل برخوردش با داور بازی مقابل سویا، دو جلسه محروم شد و بازی برابر رئال را از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک، شایعات در مورد احتمال محرومیت بال فرانسوی بارسا درست از آب بیرون شد و این بازیکن بخاطر انتقاد از داور بازی با سویا در یکشنبه شب، بنا به تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا، او دو بازی تیمش برابر تیم های ایبار و رئال مادرید را از دست داد.

بارسلونا
© Sputnik / Антон Денисов

این بازیکن که در مقابل سویا کارت سرخ گرفت، از بازی مقابل ایبار محروم بود ولی پس از گزارش متئو لاهوز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا و بررسی آن، تصمیم گرفته شد او دو جلسه محروم شود.

طبق گزارش لاهوز، دمبله پس از دریافت کارت سرخ به آرائوخو، به داور بازی نزدیک شده و گفته است: «تو بسیار بد هستی، خیلی بد.»، که به اساس همین امر و مطابق بند 117 اساسنامه انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا، دمبله متخلف شناخته شده و تصمیم دوجلسه محرومیت برای او منظور نمود.

این در حالیست که بارسلونا در بازی خارج از خانه برابر ایبار بازی خواهد کرد و سپس در نیوکمپ میزبان رئال می باشد و بارسلونا برای بازی مقابل ایبار علاوه بر ستاره فرانسوی خود، جرارد پیکه را به دلیل 5 اخطاره بودن و آرائوخو را به دلیل دریافت کارت سرخ در اختیار نخواهد داشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر