14:06 05 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی به تمجید از بازیکن جوان تیمش پرداخت و تاکید کرد که او را حتی با 500 میلیون یورو نخواهند فروخت.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از اسکای اسپورت، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در بازی گرفتن بازیکنان جوان تبحر زیادی دارد. یکی از ستاره‌های جوان سیتی که زیر نظر گواردیولا پیشرفت زیادی داشته و آینده درخشانی در انتظار است فیل فودن است که تنها  19 سال سن دارد.

فودن پیشنهادهای بسیار خوبی دارد اما گواردیولا تاکید کرد که این بازیکن را حتی با 500 میلیون یورو هم نخواهند فروخت. گواردیولا در این باره گفت: «از روی تصادف قرارداد فودن را تمدید نکرده‌ایم. او تنها بازیکنی است که نباید او را تحت هیچ شرایطی بفروشید حتی اگر پیشنهاد ۵۰۰ میلیون یورویی هم به ما بدهند». سرمربی سیتی‌زن‌ها در پایان صحبت‌های افزود: «فودن راهی هیچ تیمی نخواهد شد و هیچ بازیکنی را هم جایگزین او نخواهیم کرد. وقتی داوید سیلوا سیتی را ترک کند در آن هنگام فودن جادوگر جدید ما خواهد شد».

فیل فودن کمتر در ترکیب منچستر سیتی به میدان می‌رود اما هرگاه بازی کرده تاثیر گذار بوده است. کارشناسان فوتبال در انگلیس امید زیادی به درخشش این بازیکن جوان در آینده دارند و با این ستایش خاص گواردیولا باید منتظر آینده درخشان برای او بود.

مرتبط:

احمتال محرومیت گواردیولا به دلیل حمایت از برناردو سیلوا
گواردیولا و پیکه بهترین‌های کاتالونیا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر