02:05 21 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید از آمادگی این باشگاه برای خرید کریستین اریکسن در پنجره نقل و انتقالات ماه جنوری خبر داده است

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از مارکا، کریستین اریکسن، هافبک دنمارکی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی از خریدهای جدی رئال مادرید بود، اما در نهایت این انتقال انجام نشد و کهشکانی‌ها نتوانستند این هافبک دنمارکی را به خدمت بگیرند. اکنون اما، این تیم دوباره تصمیم گرفته که در پنجره نقل و انتقالات ماه جنوری برای جذب این بازکن وارد مذاکره شود. این هافبک دنمارکی تا پایان این فصل با تاتنهام قرارداد دارد.

© Sputnik / Георгий Зимарев

اریکسن در ابتدای تابستان مصاحبه ای انجام داده و مدعی شده که تصمیم دارد پس از 6 سال حضور در لندن تجربیات جدیدی کسب کند و همین موضوع باعث شد که آینده اش در تاتنهام در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. او همچنین علاقه خود به پیوستن به رئال مادرید را نیز اعلام کرده بود که در نهایت این اتفاق عملی نشد. روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده که مقامات تاتنهام تمام تلاش خود را برای امضای قرارداد جدید با اریکسن انجام داده اند اما این بازیکن به باشگاه اعلام کرده که تصمیم دارد در پایان قرارداد خود در جولای سال آینده میلادی از این تیم جدا شود.

اکنون گفته می شود که مدیرعامل تاتنهام تلاش برای فروش این بازیکن را دارد. مادرید آماده است که مذاکرات خود را برای انجام این انتقال در تاریخ اول جنوری شروع کند. گفته می شود که زین الدین زیدان همچنان حضور پل پوگبا را ترجیح می دهد اما منچستریونایتد حاضر به فروش ستاره فرانسوی خود نیست.

مرتبط:

تاتنهام یک‌بار دیگر به اریکسن پیشنهاد ماندن داد
منچستر به دنبال اریکسن در جنوری
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر