01:51 04 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو غول فوتبال باشگاهی اسپانیا در جمع مشتریان هافبک 20ساله تیم فوتبال بایرلورکوزن پیوستند.

به گزارش اسپوتینک و به نقل «بیلد» باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا در تلاش جذب کای هاورتس، هافبک 20 ساله بایرلورکوزن هستند. در این میان بایرن مونیخ نیز پیش از این دو غول فوتبال اسپانیا مدتی است وضعیت این بازیکن آلمانی را زیرنظر دارد و این دو تیم اسپانیای برای به خدمت گرفتن هاورتس باید با قهرمان آلمان رقابت کنند.

هاورتس در دیدار دوستانه چهارشنبه شب تیم ملی فوتبال آلمان برابر آرژانتین که به تساوی 2-2 پایان یافت، عملکرد تأثیرگذاری از خود در ترکیب مانشافت به نمایش گذاشت. بر اساس گزارش «بیلد» کاتالانی‌ها برای مذاکره با این هفابک آلمانی، نماینده‌ای را به آلمان فرستاده چرا که متقاعد شده این بازیکن به اندازه‌ای خوب است که بتواند در ترکیب آبی‌واناری‌ها به میدان برود. این هافبک آلمانی که در سال 2016 با بایرلورکوزن وارد دنیای حرفه‌ای فوتبال شد، مدارج پیشرفت را بسیار زود سپری کرد و پس از اینکه در سال 2014 نخستین بازی‌اش را برای تیم زیر 16 سال کشور انجام داد، پس از حضور در تیم‌های زیر 17 و زیر 19 سال آلمان، در سال 2018 به دعوت یواخیم لو اولین بازی ملی‌اش را با پیراهن مانشافت انجام داد.

هاورتس که تاکنون 115 بازی با پیراهن بایرلورکوزن انجام داده و 31 گل هم به ثمر رسانده، در کارنامه‌ حرفه‌ای‌اش 6 بازی و یک گل‌زده با پیراهن تیم ملی فوتبال آلمان هم دیده می‌شود.

مرتبط:

دونیل مالن، مهاجم پی‌اس‌وی هدف بارسلونا
اریکسن در فهرست خریدهای جنوری رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر