02:42 04 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مروان فلینی، هافبک سابق منچستریونایتد، با انتقاد از چشم اندازهای کوتاه مدت در این باشگاه، تصمیم مدیران منچستریونایتد برای اخراج ژوزه مورینیو را اشتباه دانست.

به گزاش اسپوتنیک و به نقل از اسکای اسپورت، مروانه فلینی گفته که منچستر یونایتد دید کوتاه‌مدت دارد. او می‌گوید دلیل مشکلات فعلی باشگاه این است که مدیران صبر نشان نمی‌دهند. پس از بازنشستگی سر الکس فرگوسن در سال 2013، یونایتد سه مربی دائم انتخاب کرده است و گفته می‌شود که اوله گونار سولشر هم به‌زودی اخراج خواهد شد و به سرنوشت دیوید مویس، لوییس فان‌خال و ژوزه مورینیو دچار خواهد شد.

مورینیو
© Sputnik / Александр Вильф

او که در حال حاضر برای باشگاه چینی شاندونگ لوننگ بازی می کند، به دیلی میل گفت: «آنها مویس را به خدمت گرفتند اما به او زمان ندادند. آنها فن خال را آوردند و دو سال به او وقت دادند. ما کارهایی را شروع کردیم، او قهرمان جام حذفی شد اما پس از آن، آنها مربی را اخراج کردند زیرا می خواهند زود قهرمان شوند. به نظرم باشگاه بیش از حد برای اخراج ژوزه عجله کرد چون چنین مربی‌ای نیاز به بازیکنان زیادی دارد تا فلسفه‌اش را پیاده کند. او می‌خواست که تیمش را بسازد، اما پس از دو سال و نیم، آنها تصمیم گرفتند او را برکنار کنند چون نتیجه نمی‌گرفت».

این هابک پیشین شیاطین سرخ در پایان صحبت‌های گفت: « به نظر من باشگاه خیلی زود ژوزه را اخراج کرد زیرا مربی ای مانند او، نیاز به بازیکنان زیادی دارد که فلسفه اش را اجرا کند. او می خواست تیمش را بسازد اما بعد از دو سال و نیم، آنها تصمیم به اخراج او گرفتند زیرا نتایج خوب نبود».

مرتبط:

مورینیو علاقه‌مند بازگشت به لیگ برتر در صورت اخراج پوچتینو از تاتنهام
مورینیو: رونالدوی برازیلی بهتر کریستیانو و مسی بود
مورینیو پیشنهاد لیون را نپذیرفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر