14:40 12 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم های فوتبال منچستریونایتد و لیورپول نیز به جمع مشتریان کای هاوزتر پدیده آلمانی لورکوزن پیوستند.

به گزارش اسپوتنیک، کای هاورتز ستاره بیست ساله لورکوزن پس از این که هفته گذشته توسط لو به تیم ملی فوتبال آلمان دعوت شد، نگاه های زیادی را به سمتش جلب کرده است.

این بازیکن که فصل گذشته در ترکیب لورکوزن موفق به زدن 20 گل شد در فوتبال آلمان به اسم و رسم زیادی رسیده و حالا نیز دیده میشود پس از ثبت اولین بازی ملی اش برای مانشافت ها مقابل آرژانتین، تیم های صاحب نام دنیای فوتبال عزم خود را برای جذب وی جزم کرده اند.

معمولا هر پدیده ای که در فوتبال آلمان رونمایی میشود اگر قرار باشد در آلمان به فوتبالش ادامه دهد و زمینه رشد آن فراهم شود، به بایرن مونیخ میرود.

زیرا این تیم شانس بیشتری نسبت به سایر تیم ها برای قهرمانی در فوتبال آلمان و همچنین درخشش در رقاتب های لیگ قهرمانان را دارد.

مدیران بایرن پس از بررسی وضعیت هاورتز خیلی زود برای خرید او اقدام کردند، اما رفته رفته پای غول های فوتبال اسپانیا، رئال و بارسا وارد جریان جذب این بازیکن شد.

امروز نیز گزارش شده است، دو باشگاه یونایتد و لیورپول نیز به طور رسمی وارد بازار خرید این ستاره جدید فوتبال آلمان شده اند.هر چند بنظر میرسد شانس کلوپ با لیورپول برای جذب این بازیکن بیشتر باشد، زیرا کلوپ این بازیکن را به خوبی میشناسد.

برخی منابع نیز گفته اند، دورتمند و من سیتی نیز وضعیت ستاره 20 ساله فوتبال آلمان و باشگاه لورکوزن را دنبال میکنند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر