14:57 12 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوکا مودریچ و گرت بیل دو ستاره تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته در دیدار بازی‌های ملی کشور شان آسیب دیدند و احتمالا در بازی‌های تیم باشگاهی‌شان حضور نداشته باشند.

به گزارش اسپوتنیک، تیم‌های ملی فوتبال ولز و کرواسی شب گذشته در چارچوب دیدارهای مرحله انتخابی یورو 2020 در شهر کاردیف به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

گرت بیل و لوکا مودریچ، دو ستاره رئال مادرید دچار مصدومیت شدند آن هم در حالی که یک ماه حساس پیش روی کهکشانی‌ها قرار دارد. بیل در جریان این بازی گلی زد که باعث فرار تیمش از شکست خانگی شد و با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال ولز هر سه تعویض‌اش را انجام داده بود مجبور شد با وجود مصدومیت تا پایان مسابقه در میدان بماند ودر نهایت لنگان لنگان از میدان خارج شد، البته رایان گیگز، سرمربی تیم ملی ولز در پایان بازی اعلام کرد که مصدومیت ستاره رئال مادرید چندان جدی نیست.

از سوی هم مودریچ هم به دلیل تکلی که در دقایق پایانی بازی هری ویلسون روی پای او زد و بابت آن هم کارت زرد گرفت، آسیب دید. او به سبب همین مصدومیت مجبور به ترک میدان شد اما بدون نیاز به برانکارد از زمین بازی خارج شد. دو ستاره رئال مادرید در حالی آسیب دیده‌اند که این تیم پس از بازی‌های ملی، دو بازی محکوم به برد مقابل گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا دارد و دوازده روز دیگر هم در ال‌کلاسیکو میهمان بارسلونا خواهد بود.

 

مرتبط:

پیروزی آلمان 10 نفره برابر استونی در شب مصدومیت ستاره‌های رئال در دیدار ولز -  کرواسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر