19:01 13 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لئونل مسی، فوق ستاره بارسلونا به سران این باشگاه توصیه کرده که لائوتارو مارتینس، مهاجم اینتر را به خدمت بگیرند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از توتواسپورت ایتالیا، باشگاه بارسلونا خرید مهاجم آرژانتینی اینتر را در صدر کار قرارداده و از آمادگی شان برای پرداخت غرامت او گرفته اند.

طبق این گزارش، گفته می‌شود که مسی به مسوولان این باشگاه توصیه کرده است که هموطن 22 ساله او را به خدمت بگیرند، کسی که در مصاف اخیر دو تیم در نوکمپ در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، تنها پس از دو دقیقه دروازه بارسلونا را باز کرد و در 14 بازی ملی‌اش هم 9 گل به ثمر رسانده است. بر اساس گزارش توتواسپورت ایتالیا، با توجه به افزایش بی‌رویه قیمت بازیکنان در فوتبال اروپا، 111 میلیون یورو غرامت فسخ قرارداد مارتینس، برای بارسلونا رقم چندان بالایی نیست و احتمالا سران آبی‌اناری‌ها برای این درخواست مسی، وارد عمل شوند. در همین حال اینتر که نگران از دست دادن مهاجم آینده‌دار خود است، مذاکراتی را برای تمدید قرارداد او آغاز کرده تا غرامت فسخ قرارداد او را بالاتر ببرد. قرارداد فعلی لائوتارو مارتینس با اینتر تا ماه ژوئن سال 2023 اعتبار دارد

مارتینس گذشته در 27 بازی‌اش در سری‌آ برای اینتر 6 گل به ثمر رساند و در هفت هفته گذشته از فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا نیز دو گل به ثمر رسانده است. مارتینس در ماه جولای 2018 با رقم 22.7میلیون یورو و با قرارداد 5ساله از تیم راسینگ کلوپ راهی اینتر شد.

مرتبط:

ادعای جالب سرمربی سوسیداد: مسی در تیم من جایی ندارد
مسی را به تیم ملی آرژانتین برمیگردانیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر