20:05 13 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روبرت موره‌نو، سرمربی تیم ملی اسپانیا از عملکرد شاگردانش در برابر ناروی انتقاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی اسپانیا در آخرین دیدار این تیم در مرحله مقدماتی در برابر ناروی با نتیجه 1-1 متوقف شد و سرمربی این تیم مدعی است که تیمش رویکرد دفاعی داشته است و کمتر حمله کرده است.

موره‌نو به خبرنگاران گفت:« آنچه در ناروی انجام دادیم برای من کافی نبود. من فکر می کنم آنچه که من باید ارزیابی کنم کاری است که می توانیم برای بهبود انجام دهیم. ما به صورت درست حمله نکردیم و فشار زیاد نیاوردیم، ما طرز فکر دفاعی داشتیم که من این را دوست نداشتم. ما باید از خود انتقاد کنیم زیرا این بهترین روش برای بهبود است. ما به یک امتیاز احتیاج داریم، اما من در بازی هایی که پیشرو داریم می خواهیم سه پیروزی کسب کنیم.»
موره‌نو در مورد نمایش ضعیف بوسکتس نیز صحبت کرد و گفت:« من به طور خاص در مورد بوسکتس صحبت نخواهم كرد، هیچ کس به تنهایی مقصر نیست و همه به صورت یکسان مقصر هستیم. من این تصور را ندارم که ما از بهترین نسخه بوسکتس فاصله داریم. او در ارائه راه حل ها و فشار آوردن بالای حریف بسیار خوب است. او وقتی توپ را در اختیار دارد قوی است. به بوسکتس وقتی توپ نرسد رنج می برد زیرا او بازیکنی نیست که بتواند مسافت های طولانی را بپوشاند یا در تمام زمین فشار آورد.»

مرتبط:

آمادگی دخیا برای خرید باشگاه در اسپانیا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر