02:32 23 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس خبرهای مبنی بر جدایی کریستیانو رونالدو را شایعه خواند و گفت که او تا پایان قراردادش در توین میماند.

به گزارش اسپوتنیک، مدیر روزشی باشگاه یوونتوس در پیوند به شایعاتی ترک ستاره پرتگالی‌اش واکنش نشان داد و گفت انتظار دارد رونالدو تا پایان قراردادش در تورین بماند.

رونالدو که در تابستان 2018 با قراردادی به ارزش 112 میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوست و تا سال 2022 با این باشگاه قرارداد دارد. اما در این اواخر خبرهای مبنی بر ترک این ابرستاره پرتگالی و صاحب پنج توپ طلا  نشر شده که ممکن است پیش از آن زمان یوونتوس را ترک کند. رونالدوی 34ساله فصل گذشته برای یوونتوس 28 گل به ثمر رساند و در فصل جاری هم تا اینجا چهار گل برای بیانکونری زده است. مدیر ورزشی یووه در پاسخ به پرسشی مبنی بر احتمال جدایی زودهنگام رونالدو از یوونتوس گفت: «در حال حاضر او روی اهداف کنونی‌اش تمرکز دارد. من فکر نمی‌کنم که او در پایان فصل جاری یا بعدتر از آن باشگاه را ترک خواهد کرد. رونالدو با یوونتوس قرارداد دارد. ما از او خیلی راضی هستیم و او هم در این باشگاه راضی و خوشحال است».

این ستاره فوتبال جهان شب گذشته در دیدار تیم ملی کشورش برابر اوکراین 700مین گل دوران فوتبالش را به ثمر رساند و یک رکورد ویژه را برای خودش به ثبت رساند.

مرتبط:

رونالدو به رکورد 700 گول زده رسید+عکس و ویدیو
رونالدو: دنبال رکورد زنی نیستم، بلکه رکوردها به دنبال من هستند
CR700 لقب جدید رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر