11:46 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا در واکنش به زندانی شدن رهبران استقلال طلب کاتالونیا با پیراهن چارمش که برگرفته از پرچم کاتالونیا است، برابر اتلتیکو به میدان می‌رود.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از موندو دپورتیوو، باشگاه بارسلونا در واکنش به اقدامات اخیر دولت اسپانیا مبنی زندانی کردن رهبران استقلال طلب کاتالونیا، تصمیم گرفتند که در بازی برابر اتلتیکو مادرید از پراهن چهارمش که تزئین شده از پرچم کاتالونیا است، استفاده کننند.

 در چارچوب هفته پانزدهم لالیگا، بارسا در یکی از حساس ترین بازی‌های فصلش، در واندا مترو پولیتانو میهمان اتلتیکو مادرید خواهد بود. دیداری که قرار است 30 نوامبر یا 1 دسامبر برگزار شود. به گفته رادیو کاتالونیا، بارسا در این بازی با پیراهن چهارم این فصل خودش که الهام گرفته از پرچم کاتالونیا ملقب به senyera استفاده خواهد کرد. پیراهنی با خطوط سرخ و پس زمینه‌ای زردرنگ. بر اساس توافق باشگاه بارسلونا با شرکت نایک، آبی‌اناری‌ها این اجازه را دارد که امسال از چهار پیران در بازی‌هایش استفاده کند. لباس چهارم در واقع همان پیراهن سیاسی بارسلونا با طرح پرچم کاتالونیا است که البته در چند بازی معدود مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این اقدام بارسا با در نظر گرفتن این نکته که بازی با اتلتیکو در مادرید، پایتخت اسپانیا برگزار می‌شود، مشخصا واکنش دیگری است به حکم اخیر دادگاه عالی این کشور در به زندان فرستادن رهبران جنبش استقلال طلبی کاتالونیا. حکمی که شاید روی ال کلاسیکوی پیش رو هم تاثیرش را بگذارد.

مرتبط:

خشم شدید کاتالان‌ها در آستانه برگزاری ال کلاسیکو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر