11:38 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

درچهارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های آسیا 2023 چین چندین بازی در مناطق مختلف قاره آسیا برگزار شد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم‌های بزرگ آسیا برای صعود به جام جهانی 2022 قطر در مرحله مقدماتی برابر حریفان قرار گرفتند و غافلگیر شدند. تیم ملی ایران که در صدر رنکینگ قاره کهن قراردارد در ورشگاه ملی بحرین به مصاف این تیم رفت و با نتیجه 1-0 صفر شکست خورد تا همچنان در حسرت پیروزی در برابر این تیم بماند.

قهرمان آسیا(قطر) که در یک گروه با تیم ملی کشور قرار دارد به مصاف عمانی رفت که چند روز قبل تیم ملی فوتبال کشور را به سه گول مغلوب کرده بود، قطر که در این بازی میزبان بود در ورزشگاه جاسم بن حمد با گول‌های عفیف و معز علی در دقایق 2 و 71 موفق به شکست این تیم شد و همچنان صدر نشین ماند.

با این نتیجه عمان 6 امتیازی ماند و بالاتر از افغانستان 3 امتیازی در رده دوم باقی ماند.

عربستان یکی دیگر از قدرت‌های آسیا در خانه برابر فلسطین به تساوی بدون گول رضایت داد تا ازبکستان همچنان صدر نشین بماند.

دو دشمن دیرینه کوریای شمالی و کوریای جنوبی در ورزشگاه کیم ایل سونگ کوریای جنوبی به مصاف هم رفتند و امتیازات این بازی را تقسیم کردند و بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید.

در سایر دیدارها مغولستان با نتیجه 2-1 مغلوب قرغیزستان شد، استرالیا به نتیجه 7-1 از سد تایوان گذشت. تاجکستان با نتیجه 3-0 در وزشگاه پامیر در برابر جاپان شکست خورد.

مرتبط:

عمان سومین ایستگاه لشکر دستگیر در انتخابی جام جهانی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر