18:42 03 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

درآمدزایی رونالدو در اینستاگرام بسیار زیاد است به حدی که وی تقریبا دو برابر رقیب همیشگی خود مسی پول به دست می آورد.

به گزارش اسپوتنیک، آمار منتشر شده از درآمد بازیکنان فوتبال از طریق تبلیغات اینستاگرامی، نشان می‌دهد رونالدو، ستاره پرتگالی تیم یوونتوس در صدر جدول کسب درآمد از این شبکه اجتماعی قرار دارد.

 کریستیانو رونالدو که با داشتن 186 میلیون نفر، بیشترین میزان فالوئر در اینستاگرام را دارد در 12 ماه گذشته توانسته مبلغ 38.2 میلیون پوند (44 میلیون یورو) را از راه تبلیغات اینستاگرامی کسب کند. رونالدو در 12 ماه اخیر، اسپانسر 34 پست تبلیغاتی بوده و بابت هر پست، 900 هزار یورو کسب درآمد داشته است. لیونل مسی در 12 ماه اخیر، اسپانسر 36 پست اینستاگرامی بوده اما از هر پست تقریبا 600 هزار یورو کسب درآمد داشت.

در واقع مسی از مجموع پست‌های تبلیغاتی، 21.5 میلیون یورو درآمد کسب کرده و  این رقم، تقریبا نصف میزان درآمد رونالدو از پست‌های اینستاگرامی است. کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، بیشترین میزان درآمد را از طریق اینستاگرام کسب می‌کنند. پس از رونالدو و مسی، کندال جنر و دیوید بکام، بیشترین میزان درآمد را از طریق اینستاگرام دارند.

در میان فوتبالیست‌ها، پس از رونالدو، مسی و بکام، نام نیمار و زلاتان ابراهیموویچ در رده‌های بعدی بیشترین میزان درآمد از طریق اینستاگرام به چشم می‌خورد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر