18:44 14 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وضعیت شهر بارسلونا احتمال تعویق ال کلاسیکوی یک هفته بعد را بیشتر از پیش ساخته است.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه مارکا با انتشار گزارشی مدعی شده است که ال کلاسیکوی هفته دهم لالیگای فصل جاری، در چهارشنبه 27 قوس انجام خواهد شد.

سه روز قبل حکم نهایی دادگاه در مورد سران جدایی طلب کاتالان اعلام شد، بارسلونا در واکنش به این حکم، بیانیه صادر کرد و خواستار آزادی آنها شد وپس از آن بود که شهرهای ایالت کاتالونیا به خصوص بارسلون شاهد تظاهرات بوده است.

سازمان لالیگا یک روز پیش خواست تا این بازی را از نیوکمپ به برنابئو نقل مکان دهد ولی هردو باشگاه مخالفت کردند و امروز حتی بارسا با ارسال مکتوبی، مخالفت خود را با انجام ال کلاسیکوی اول فصل در برنابئو علنی ساخت ولی جالب اینکه دو باشگاه موافق به تعویق ال کلاسیکو هستند. در همین حال دولت اسپانیا هم برگزاری بازی در چهارم عقرب را درست ندانسته و باور دارد که امنیت بازیکنان رئال مادرید در خطر خواهد بود.

در همین حال مارکا گزارش کرده که تاریخ های 4 و 18 دسامبر یعنی 13 و 27 قوس برای این بازی پیشنهاد شده و احتمال برگزاری این دیدار در تاریخ 27 بیشتر می رود چون این تاریخ مورد نظر لالیگا نیز نیست اما آن تاریخ از سوی کمیته برگزاری بهترین خوانده شده است. گفتنی است که در این تاریخ دور سوم کوپا دل ری نیز قرار است آغاز شود و تمام تیم های لالیگا به غیر از رئال، بارسا، اتلتیکو و والنسیا در این دور بازی خواهند داشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر