09:24 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ارنستو والوارده در مورد بازی با ایبار و به تعویق افتادن ال کلاسیکو صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا پس از وقفه بازی‌های ملی به مصاف ایبار خواهد رفت و در خانه این تیم مهمان خواهد بود. قبل از این در مورد سفر بارسا به ایبار مشکلاتی پیش آمده بود که با برنامه ریزی باشگاه یکروز زودتر این تیم به ایبار سفر کرد و به زمان معین به ایبار رسید.

ارنستو والوارده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس قبل از بازی حاضر شد و در مورد بازی فردا صحبت کرد و  ایبار را تیم سخت کوش خطاب کرد.

والوارده گفت:« ایبار بسیار تیم جنگنده است و کار را برای هر حریفی سخت می‌کند. ایبار فوتبالی ریسکی اما حساب شده بازی می‌کند. همه تیم‌ها این را می‌دانند اما  باز هم مقابل آنها به دردسر می‌افتند.»

والوارده در ادامه در مورد تغییر زمان ال کلاسیکو صحبت کرد و برگزاری این بازی را در 26 اکتوبر دشوار خواند.

والوارده گفت:« تغییر برنامه ال کلاسیکو را  به ما هم اطلاع دادند که مخالفت کردیم چون سه شنبه به پراگ سفر می‌کنیم و امروز هم به ایبار. بنابراین دوباره نمی‌توان به مادرید هم پرواز کرد. ضمن اینکه نظر ما احترام به تقویم مسابقات و هواداران است. اگر ال کلاسیکو امروز یا فردا بود شاید می‌شد تغییر میزبان را پذیرفت اما هنوز زمان زیادی مانده. از بابت هواداران خودمان شکی نیست که محترمانه رفتار خواهند کرد. نمی‌دانم فدراسیون چه تصمیمی خواهد گرفت.»

مرتبط:

مخالفت قاطع والوارده با تعویق ال کلاسیکو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر