06:16 23 نوامبر 2019
Manchester United's Paul Pogba applauds the fans as he takes part in the warm up prior to the start of the English Premier League soccer match between Manchester United and Leicester City at Old Trafford, in Manchester, England, Friday, Aug. 10, 2018

عکس پوگبا و زیدان؟ این فقط یک عکس است

© AP Photo / Jon Super
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اوله گونار سولسشایر سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در خصوص عکس منتشر شده پوگبا ستاره تیمش و زیدان مربی رئال، واکنش آرامی نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، سرمربی شیاطین سرخ پس از انتشار عکس پوگبا و زیدان در دبی که توسط روزنامه میرو به نشر رسید، واکنش نشان داد و گفت: این فقط یک عکس است.

اوله در نشست خبری قبل از دیدار حساس با لیورپول در پاسخ که به سوال خبرنگار که از وی در این خصوص پرسید گفت: من هیچ مشکلی با این عکس ندارم. گرفتن چنین عکس هایی خیلی طبیعی است. این فقط یک عکس و نباید بی جهت بزرگ شود. پوگبا بازیکن منچستر است و تمام تمرکزش روی بازی در این تیم است.

سوسلشر همچنین در خصوص مصدومیت این ستاره فرانسوی نیز گفت: او نمیتوانست مقابل لیورپول بازی کند، اما اعلام آمادگی کرده که به بازی راچدیل و آرسنال تیم را همراهی کند.

اخیرا عکسی از پوگبا که برای روند بهبود بخشی درمانش به دبی سفر کرده با زیدان توسط دیلی میرور به شایعات پیوستن این بازیکن فرانسوی به مادرید دامن زده است.

 

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر