07:02 23 نوامبر 2019
Bayern Munich coach Pep Guardiola shouts to his players during their German first division Bundesliga soccer match against VfL Wolfsburg, in Wolfsburg January 30, 2015

میتوانیم قهرمانی را از لیورپول بگیریم

© REUTERS / Fabian Bimmer
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال من سیتی میگوید، تیمش میتواند شانس قهرمانی را از لیورپول بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم فوتبال منچسترسیتی امشب در آغاز هفته نهم رقابت های لیگ برتر انگلستان مهمان تیم فوتبال کریستال پالاس است.

پپ سرمربی سیتزین ها میگوید با وجود اختلاف ایجاد شده با لیورپول، تیمش حالا هم شانس برای گرفتن قهرمانی و صدرنشینی رقابت ها را از حریفش دارد.

پپ در نشست خبری قبل از دیدار امشب تیمش گفت: هر فصل فوتبالی متفاوت است و با فصول دیگر فرق دارد. از همین حالا اگر خواسته باشیم و تمرکز کنیم، میتوانیم در ماه آپریل قهرمانی را از لیورپول بگیریم. اما باید خیلی با برنامه باشیم، چون حریف مان تیم یک دستی مثل لیورپول است. آنها در هشت مسابقه خود به برتری رسیده اند و شرایط شان خوب است، اما هنوز 50 بازی دیگر باقی مانده است و این بدین معنی است که ما هنوز شانس داریم.

تیم فوتبال لیورپول که فردا در دیدار حساس این هفته به مصاف رقیب دیرینه اش منچستریونایتد میرود، در حال حاضر با 24 امتیاز و هشت امتیاز اختلاف نسبت به سیتی صدرنشین جدول لیگ جزیره هستند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر