19:00 14 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید میگوید از وضعیت به وجود آمده در تیمش نگران است.

به گزارش اسپوتنیک، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته در زمین رئال مایورکا یک بر صفر شکست خورد و ضمن دادن صدرجدول به بارسلونا، نخستین شکست فصلش را پس از هشت مسابقه ثبت کرد.

زیدان که در این بازی تونی کروس، لوکا مودریچ، گرث بیل و لوکاس واسکز را به دلیل مصدومیت و هازارد را نیز به دلیل مسائل شخصی در اختیار نداشت، به خبرنگاران گفت: به دنبال بهانه جویی نیستم، این ها دلیل نمیشود که چون مصدوم داریم نباید به برتری برسیم. اگر بازیکنان مصدوم داریم بازیکنان جایگزین خوبی داریم. در هر مسابقه اگر به بازیکنی فرصت بازی میرسد باید تمام توانش را بگذارد و خود را نشان دهد.

زیدان که شب گذشته صدر جدول را از دست داد و نخستین شکست فصل را نیز تجربه کرد در ادامه گفت: شروع خوبی نداشتیم و همین موضوع باعث شد گل بخوریم. آنها وقتی گل زدند به لاک دفاعی رفتند، ما هم موقعیت های زیادی نداشتیم و فقط صاحب توپ بودیم و همین موضوع باعث شد تا بازیکنان کمی عصبی بازی کنند. حالا نگران چیزی نیستم و اصلا دوست ندارم در این مورد چیزی بگویم، ولی برای این که به ثبات برسیم باید خیلی بهتر کار کنیم. احساس میکنم اگر وضعیت مان همین باشد به جایی نمیرسیم.

سرمربی کهکشانی در خصوص مسابقه حساس سه شنبه در رقابت های لیگ قهرمانان نیز صحبت کرد و گفت: از همین حالا به این بازی فکر میکنم. خوب میدانیم که این مسابقه را باید ببریم و چاره ای چیز این هم نداریم.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر