19:13 07 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

بعد از تساوی دو تیم لیورپول و منچستریونایتد، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در مورد این دیدار صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دو تیم فوتبال منچستریونایتد و لیورپول در نهمین هفته از بازی های لیگ برتر انگلستان تن به تساوی 1-1 دادند که در نشست خبری پس از بازی، یورگن کلوپ در مورد مداخله VAR بر روی گل راشفورد عملکرد داور ویدیویی را انتقاد نمود.

وی به بی بی سی اسپورت گفت: "ما برای یک امتیاز به اندازه کافی خوب بودیم. به من یونایتد فرصت دادیم تا راهی را که می خواست با آن بازی کند، آنها سخت کوش بودند. وقتی که می توانستیم در بعضی از فرصتها به خود بیاییم، تحت فشار قرار می گرفتیم.

کلوپ در ادامه افزود: اولین هدف من همه می توانند قبول کنند که با VAR اشتباه ناخوشایند است. این وضعیت است، ما از دست ندادیم اما زشتی آشکار صورت گرفت.

او در مورد گل راشفورد اظهار داشت: آنها ادامه دادند و ضد حمله کردند. بله، تماسی وجود دارد، من مطمئن هستم که آنها گفتند، اما این یک "خطای روشن" نیست؟ پس از آن ما یک گل عقب افتادیم، من آن لحظه از عقب ندیدم اما احتمالاً این هندبال بود ولی همه چیز فقط به نظر می رسید که علیه ما پیش برود. ما کمی شکل خود را تغییر دادیم و این لحظات را داشتیم.

بازی دو تیم در حالی 1-1 خاتمه یافت که شاگردان باید خود را برای سفر چهارشنبه لیگ قهرمانان اروپا به بلجیم برای رویارویی با خنگ آماده کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر