12:02 21 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه رئال مادرید همچنان به فکر بازگرداندن ژوزه مورینیو برای هدایت کهکشانی‌ها هستند.

به گزارش اسپوینیک، شکست رئال مادرید برابر مایورکا در هفته نهم رقابت‌های لالیگا، یک بار دیگر شایعه خطر کنار گذاشتن زین الدین زیدان از هدایت این تیم را بر سر زبان‌ها انداخته است. «ال‌چرینگتیو» برنامه‌ی تلویزیونی اسپانیا مدعی شده که سران رئال مادرید با ژوزه مورینیو تماس گرفته‌اند و در مورد بازگشت احتمالی او به نیمکت این تیم اسپانیایی صحبت کرده اند.

فلورنتیو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید که رابطه خیلی خوبی با ژوزه مورینیو دارد، به این نتیجه رسیده که این سرمربی پرتگالی بهترین گزینه برای هدایت کهکشانی‌ها است، کسی که بین سال‌های 2010 تا 2013 سرمربی رئال مادرید بود و این تیم را به یک قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا رساند. آقای خاص از زمانی که در ماه دسامبر 2018 از سمت سرمربیگری منچستریونایتد اخراج شد دیگر هدایت تیمی را برعهده نداشته است.

زیدان که در دوره اول حضورش روی نیمکت سرمربیگری رئال مادرید این تیم را به 9 عنوان قهرمانی مختلف از جمله سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا رساند، دوره دوم حضورش در این تیم که از اواخر فصل گذشته آغاز شده، اوضاع آنطور که او می‌خواسته پیش نرفته است و به نوعی جایگاهش در خطر است.

رئال مادرید که از 9 بازی اول لالیگایی خود 5 برد، 3 تساوی و یک شکست را تجربه کرده، در حال حاضر با 18 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی و پشت‌سر بارسلونای 19 امتیازی است. آنها در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا هم شروع خوبی نداشته‌اند و از دو بازی اول خود یک تساوی و یک شکست کسب کرده‌اند و با یک امتیاز در قعر جدول رده‌بندی گروه A جای دارند.

مرتبط:

مورینیو: کلوپ از بازی دیشب گوشت می‌خواست اما ماهی گیرش آمد
زیدان در لبه پرتگاه، مورینیو و آلگری در کمین
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر