11:35 19 نوامبر 2019
FC Barcelona's Lionel Messi celebrates after scoring during the Spanish La Liga soccer match between FC Barcelona and Sevilla at the Camp Nou stadium in Barcelona, Spain, Wednesday, April 5, 2017

در خواست عجیب هواداران فوتبال در لبنان از مسی؛ بیا کشور ما را رهبری کن+عکس

© AP Photo / Manu Fernandez
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هواداران فوتبال در لبنان با نوشته عجیبی در ورزشگاه حاضر شدند و از مسی خواستند که رییس جمهور کشور شان شود.

به گزارش اسپوتنیک، لبنان  کشوری‌ست که در قاره آسیا قرار دارد و با مساحتی معادل 10هزار و 452 کیلومتر مربع، صد و شصت و دومین کشور بزرگ جهان و با جمعیتی حدود 6 میلیون نفر، صد و دوازدهمین کشور پرجمعیت جهان شمرده می‌شود. این کشور به نام عروس خاور میانه یاد می‌شود و فوتبال در این کشور هواداران زیادی دارد. تیم ملی فوتبال این کشور در رده 81 جهان قراردارد و به فوتبال در این کشور به عنوان ورزش نخست دیده می‌شود.

لبنان دارای لیگ منظم فوتبال است که در آن 12 تیم حضور دارد و مسابقات این تیم‌ها در شهرهای مختلف این کشور برگزار می‌گردد.

شب گذشته در یکی ازبازی‌های این لیگ، هواداران لیونل مسی در این کشور با بنر جالبی در ورزشگاه حاضر شدند و عشق وعلاقه شان را به مسی نشان دادند.

 روی بنر هواداران لبنانی مسی چنین نوشته شده بود:« ما برای اداره کشورما به لیونل مسی احتیاج داریم. مسی بیا و رئیس جمهور ما  شو.»

لیونل مسی و رونالدو در کشور‌های آسیایی علاقه مندان بیشماری دارند که باشگاه با توجه به همین علاقه مندی تورهای پیش فصل شان را بیشتر در کشور‌های آسیایی برگزار می‌کنند.

مرتبط:

مسی، رونالدو و مودریچ ... 10 بازیکن برتر یک دهه اخیر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر