11:29 03 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پاتریس اورا، مدافع فرانسوی پیشین تیم منچستریوناید به انتقاد شدید از بازیکنان آرسنال پرداخت و به آنها را یک مشت بچه توصیف کرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از دیلی میل، آرسنال در هفته نهم لیگ برتر انگلیس در حالی به مصاف شیفلدیونایتد رفت که می‌توانست با برتری در این دیدار در رده سوم قرار گیرد. اما شکست خورد تا از شانس رسیدن به صدر جدول دور بماند.

پاتریس اورا با انتقاد شدید از بازیکنان این تیم گفت: «از زمانی که بازی می‌کردم بازیکنان آرسنال همین طور بودند و هنوز پیشرفتی نکردند و یک مشت بچه هستند. من اصلا از این شکست تعجب نکردم و باید تاکید کنم که شفیلدیونایتد شایسته این برد بود. این سخن من درباره آرسنال به هیچ وجه بی احترامی نیست». این مدافع فرانسوی سابق شیاطین سرخ همچنان به انتقادات از این تیم ادامه و گفت: «آرسنال بازیکنان خوبی دارد ولی "تیم" نیست. حتی وقتی روبین فان پرسی را از آرسنال خریدیم من با او دست دادم و گفتم "به تیم مردها خوش آمدی." او در ابتدا از صحبت من ناراحت شد ولی بعد از یک ماه گفت پاتریس تو آن روز درست می‌گفتی. الکساندر لاکازت و اوبامیانگ هر دو بازیکنان بزرگی هستند و اگر برای تیم گلزنی نکنند، تیم دچار دردسر می‌شود».

آرسنال پس از شکست برابر شفیلدیونایتد در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفت. توپچی‌های لندن باید این هفته در لیگ اروپا برابر ویتوریا قرار گیرد.

مرتبط:

پاتریس اورا رسما اعلام بازنشستگی کرد
شوخی جالب و بامزه پاتریس اورا با رونالدو+ویدیو
شفیلدیونایتد 1 – 0 آرسنال؛ پایان هفته نهم با شکست توپچی‌های لندن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر