17:42 12 دسمبر 2019
رونالدو

هفتی که دیگر در لیگ قهرمانان نمیدرخشد

© Sputnik / Алексей Филиппов
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 43
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو با گل‌زنی در دیدار امشب یوونتوس در برابر لوکوموتیو مسکو می‌توانست رکورد رائول گونزالز مهاجم افسانه‌ای رئال مادرید را بشکند اما عمل‌کرد نه‌چندان خوب وی در این فصل چمپیونس لیگ ادامه دارد.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو هفته قبل به رکورد 700 گل در دوران ورزشی خود دست یافته و امشب در دیدار برابر لوکوموتیو مسکو می توانست به رکورد جدیدی از نظر باز کردن دروازه تیم های مختلف دست یابد.

کریستیانو رونالدو امشب می توانست رکورد جدید دیگری در تاریخ لیگ قهرمانان را به نام خود رقم بزند و از رائول به عنوان تنها بازیکنی که مقابل 33 باشگاه مختلف در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده، پیشی بگیرد.

تاکنون رونالدو و رائول در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برابر 33 باشگاه مختلف گلزنی کردند. لوکوموتیو مسکو یکی از معدود تیم هایی است که رونالدو هنوز در دوران حرفه ای خود موفق به گلزنی برابر این تیم نشده است و امشب بهترین فرصت برای او در تورین برای این رکوردشکنی فراهم بود که وی در سومین بازی پیاپی در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان باز هم موفق به گل‌زنی نشد.. رونالدو در حال حاضر با 130 گل بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا است و 66 تا از این گلها در مرحله گروهی به ثمر رسیده است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر