01:51 12 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس فدراسیون جهانی فوتبال به طور رسمی اعلام کرد جام جهانی باشگاه‌ها در سال 2021 با حضور 24 تیم و به میزبانی کشور چین برگزار خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، جانی اینفانتینو، رییس فیفا در یک کنفرانس خبری در شانگهای چین به طور رسمی اعلام کرد جام جهانی باشگاه‌ها در سال 2021 با حضور 24 تیم از قاره‌های مختلف برگزار خواهد شد و با اعلام رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) چین میزبان اولین دوره 24 تیمی این مسابقات خواهد بود. این در حالی است که در حال حاضر تعداد تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات 7 تیم است.

ینفانتینو همچنین اعلام کرد فیفا بودجه خود در زمینه سرمایه‌گذاری در فوتبال زنان را در چهار سال آینده به دو برابر افزایش خواهد داد. به این ترتیب این بودجه از 500 میلیون دالر به یک میلیارد دالر افزایش خواهد یافت. این در حالی است که آخرین دوره جام جهانی زنان بازتاب خیلی خوبی در سطح جهان داشت.همچنین رئیس فیفا اعلام کرد اندونزی به عنوان میزبان مسابقات جام جهانی زیر 20 سال در سال 2021 انتخاب شده است. پرو نیز به عنوان میزبان مسابقات جام حهانی زیر 17 سال در سال 2021 معرفی شد. با اعلام فیفا همچنین روسیه از مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی 2021 میزبانی خواهد کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر