19:17 03 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو بوسکتس، هافبک بارسلونا به این باور است که کسب پیروزی همیشه مهم است و به خصوص که در چنین گروه سخت و فشرده‌ای باشید.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته در چارچوب هفته سوم دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال بارسلونا به سختی موفق شد با نتیجه 2- 1 اسلاویا پراگ را شکست دهد.

سرخیو بوسکتس در خصوص این دیدار اظهار داشت: «پیروزی خیلی مهمی را به دست آوردیم. کسب سه امتیاز همیشه در دیدار‌های خارج از خانه سخت و مهم است. اکنون بازی‌های خانگی بیشتری را در پیش داریم و امیدوارم در آنها موفق باشیم. در طول بازی موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم، اما در نهایت برای پیروزی خیلی اذیت شدیم. در پایان بازی همه چیز پیچیده شده بود و حریف با تعداد زیادی به سمت ما حمله کرد.» هافبک بارسلونا در رابطه با وضعیت مسی گفت: لئو بعد از بازگشت از مصدومیت یک شروع سخت داشت و به دست آوردن ریتم و سطح همیشگی سخت و البته مهم است. مسی در هر فرمی برای ما بهترین بازیکن جهان است. بوسکتس در مورد شرایط تراشتگن که عملکرد موفقی درون دروازه داشت، خاطرنشان کرد: «مارک تراشتگن یکی از بهترین‌های جهان است. دروازه‌یان بارسلونا بودن کار بسیار دشواری ایت، اما مارک همیشه با اعتماد به نفس خاصی در درون دروازه ما قرار می‌گیرد و تا حد زیادی دروازه تیم را بیمه می‌کند.»

مرتبط:

والورده: بازیکنان اسلاویاپراگ مثل گرگ حمله می‌کردند
تلاش بوسکتس برای شکستن رکورد رائول
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر