16:34 08 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هفته نهم سری‌آ ایتالیا با برتری قاطع هفت بر یک آتالانتا مقابل اودینزه و توقف ناپولی ادامه یافت.

به گزارش اسپوتنیک، هفته نهم سری‌آ ایتالیا، آتالانتا که چند فصلی است در جمع مدعیان لیگ فوتبال باشگاه‌های ایتالیا قرار گرفته است، یکشنبه شب در برگامو برابر اودینزه به پیروزی قاطع هفت بر یک دست یافت تا با 20 امتیاز به رتبه سوم جدول رده‌بندی برسد و اودینزه هم 10 امتیازی باقی ماند. لوییس موریل کلمبیایی در این دیدار سه گل به ثمر رساند، «ایلیچیچ» دو گل و «ماریو پالاسیچ» و «ترائوره» هم دیگر گلزنان آتالانتا بودند.

استفانو اوکاکا هم تک گل اودینزه را به نام خود ثبت کرد. اودینزه از دقیقه 32 با اخراح «نیکولاس اوپوکو» با یک بازیکن کمتر به کار خود ادامه داد که همین امر موجب شکست سنگین مهیمان شد.

در ادامه دیدارهای این هفته سری‌آ، ناپولی در بازی خارج از خانه برابر اسپال به تساوی یک بر یک رضایت داد و امتیازی شد تا در جایگاه چهارم باقی بماند. تقابل تورینو و کالیاری هم با تساوی یک بر یک به اتمام رسید. همچنین فیورنتینا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی میزبان لاتزیو بود و در پایان با نتیجه 2 بر یک مغلوب میهمان خود شد. لاتزیو با کسب چهارمین پیروزی فصل خود 15 امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد. فیورنتینا هم با قبول سومین شکستش با 12 امتیاز در رده نهم جدول باقی ماند.

 

 

مرتبط:

فیورنتینا 3 – میلان 1؛ آبروریزی در سن‌سیرو!
شکست خانگی لحظات پایانی جنوا برابر آتالانتا
تلاش رئال برای فروش ایسکو و جذب بازیکن ناپولی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر