07:46 29 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اینترمیلان مذاکراتش با باشگاه بارسلونا را آغاز کرده و قرار است در ماه جنوری ایوان راکیتیج را به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، ایوان راکیتیچ بازیکن کرواسی بارسلونا، به خداحافظی از این تیم نزدیک‌تر شده است. این بازیکن در فصل جاری برای والورده مهره‌ای ضروری نبوده است و بیشتر نقش بازیکن تعویضی را داشته است. به همین دلیل مدتی است صحبت از جدایی او در ماه ژانویه به میان آمده است. در این خصوص مذاکراتی نیز انجام شده و رسانه های اسپانایی مدعی شدند اینترمیلان مدیرانش را برای مذاکره بارسلونا به اسپانیا فرستارده است.

© Sputnik / Алексей Даничев

از سوی هم این دو باشگاه از روابط خوبی نیز برخوردار هستند و این می‌تواند زمینه را برای این انتقال این بازیکن فراهم سازد. این طور به نظر می‌رسد که دوران راکیتیچ در بارسا به پایان رسیده است. مخصوصا که در سال 2018 هم باشگاه درصدد بود او را به پاری‌سن‌جرمن بفروشد و البته خود او دوست داشت بماند. باشگاه حالا به او اطلاع داده قرار نیست قراردادش را تمدید کند و این یعنی فشار برای فروختن او بیشتر شده است. با این تفاوت که به خاطر بازی نکردن این بار خود بازیکن هم راضی به رفتن است.

بارسا مبلغ 35 میلیون یورو را برای او در نظر گرفته، اما با بازی نکردنش در بازی‌های اخیر احتمالا این رقم مقداری نزول خواهد داشت.

 

مرتبط:

حمایت همسر راکیتیج از او: تو نمونه‌ی استقامت، دانایی و حرفه‌ای‌گری هستی
تصمیم جدید بارسا در مورد راکیتیج
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر