10:58 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جیمی کرگر معتقد است که کریستین اریکسن ظرفیت لازم برای بازی در تیم رئال مادرید را ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، کریستین اریکسن هدف چند باشگاه برتر اروپا از جمله رئال مادرید است که در آخرین پنجره نقل و انتقالات این هافبک دانمارکی را زیر نظر داشتند. این بازیکن تا هنوز قرارداد خود را با تاتنهام تمدید نکرده است و قرارداد او درسال 2020 با تاتنهام ختم خواهد شد.

با این حال، تعدادی از کارشناسان عملکرد اخیر او را زیر سؤال برده اند و معتقد اند که عملکرد ضعیف او تأثیر منفی بر نتایج ضعیف اخیر تاتنهام گذاشته است. یکی از کارشناسان کاپیتان سابق لیورپول و مفسر اسکای اسپورت، جیمی کاراگر است.

 کرگر به اسکای اسپورت گفت:« اریکسن در هرتیمی می‌تواند بازی کند اما توان ایجاد تغییر مثبت را  در تیم ندارد. به نظر من اریکسن فکتور‌های لازم  برای حضور در خط میانی رئال مادرید را ندارد و نمی‌تواند در رئال مادرید موفق شود.»

کرگر تنها کسی نیست که اریکسن را نقد می‌کند. پس از نشر این مطلب لوتار ماتیوس، اسطوره بایرن مونیخ نیزاین بازیکن را نقد کرد.

ماتیوس در مورد حضور این بازیکن در بایرن گفت:«او شماره 10 معمولی است، از نظر فنی بسیار خوب است اما خیلی کُند است و کوواچ دوست دارد بازیکنانش سرعت بیشتری داشته باشند. آنها باید برای جذب کای هروتز تمرکز کنند که گزینه بهتر نسبت به اریکسن است.»

این در حالیست که اریکسن در این فصل 743 دقیقه بازی کرده است و فقط یک گول به ثمررسانده و یک پاس گول در لیگ برتر داشته است، در حالی که در لیگ قهرمانان اروپا در کُل 116 دقیقه بازی کرده است و نه گول زده و نه پاس گول داشته است. پی اس جی یکی از باشگاه‌هایی است که دوست دارد در تابستان آینده اریکسن را به صورت رایگان جذب کند.

مرتبط:

اریکسن مشتری جدید پیدا کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر